aktualizováno: 10.07.2024 11:31:18

Lion's Dark

vrh "E"

 

ŠTĚŇATA / PUPPIES...

vrh E / jaro 2014
 
 
 
 
V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat. Přes e-mail: luckachaitali@seznam.cz nebo na tel: +420 775 932 938 DE: +420 724 865 316 Man Lukas Souček

10.2.2014 ve 4.00 - 4.25 hodin se nám narodily dvě krásná štěňátka. Jeden pes a jedna fena. Obě štěňátka mají bílou náprsenku na hrudi a fenka má bílé prstíky na zadních nožičkách. Štěňátka mají pěknou červenou barvičku a pořád jen spinkají, baští a kňourají. Jsou kouzelná a moc se těším na to jak porostou.

 

Štěňátka máme naočkovaná, tetovaná a po kontrole vrhu. Pejsek je standardní a fenka nestandardní (těsný podkus), ale na kráse ji to rozhodně neubírá ;-)

 

Fotogalerie štěňátek ZDE...

 

 

Eastwood Frenchman de Kiungwana

 

 

LOF 6 RHO.RID2659

datum narození:  28.5.2009

výška:  69,9 cm

váha:  48 kg

HD A2, OCD/ED frei

plnochrupý, skus nůžkový

barva:  červeně pšeničné

genotyp N/N (frei)

 

 

 

Pro naší Angel jsme vybraly psa z německého chovu Eastwood Frenchman de Kiungwana. Zaujal mě svou krásně červeně pšeničnou barvou, nádhernou samčí hlavou a úžasnou nekonfliktní klidnou povahou. Eastwood je pes pěkných proporcí s krásně tmavýma očima. Pochází z vrhu 9 štěňat ( 3 P + 6 F ). V jeho těle koluje Africká krev, v rodokmenu najdeme nádherné africké psy a spoustu šampionů.

Eastwood  je potomkem krásného psa žijícího v Německu Ch.Abutambu Aziz de Kiungwana a děda je známý pes žijící ve  Švýcarsku Multi.Ch.Bukuru of Sambesi Waters

jeho matka je Maxwood Treasure

 

Angel Chaitali Lion's Dark

 

 

CMKU/RR/6020/09

datum narození: 6.7.2009

výška: 61,5 cm

váha: 32 kg

DKK/HD 0/0 DLK/ED 0/0

plnochrupá, skus nůžkový

barva: červeně pšeničná

Lokus (Dilution) D/D

 

 

 

 

Angel je krásná, elegantní, jistá a přátelská fena červeně pšeničné barvy. Zaujímá svou elegancí a krásnou typickou hlavou. Na výstavách vždy výborná s umístěním do 3 pozice. Angel pochází z vrhu 13 štěňat ( 6 P + 7 F ) v tomto vrhu pouze 2x nestandardní ridge, žádný DS ani zálomek.

Otec Angel je krásný německý šampion Matakima Ajani s výbornou statistikou vrhů a africkými předky

Matka Angel je naše úžasná Ch.C'haitali Ann z Valdštejnských lip ( 1/2 USA rodokmen ), babička Inter.Ch., Multi.Ch. Ann z Valdštejnských lip. Chovatelská stanice z Valdštejnských lip je známá svými téměř bezchybnými vrhy.

 


 

image

 

 

 

Progesteron vystoupal na správnou hladinu a my jsme se vypravily do Kolína nad Rýnem za našim panem vyvoleným.

Krytí proběhlo úspěšně a my budeme čekat na ultrazvuk.

Můžete sledovat vývoj štěňátek v kalendáři.