aktualizováno: 11.07.2023 11:16:09

Lion's Dark

vrh "C"

 

ŠTĚŇATA / PUPPIES...

vrh C
 
V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat. Přes e-mail: luckachaitali@seznam.cz nebo na tel: +420 775 932 938  DE: +420 724 865 316 Man Lukas Souček

 V pátek třináctého 13.7.2012 se nám narodila krásná nestandardní fenka, kterou jsme pojmenovaly Connie.

Connie je krásná fenka s velmi pěknou červěně pšeničnou barvou s bílou náprsenkou na hrudi. Narodila se bez ridge a proto se hodí jako společník a kamarád. Connie je aktivní štěňátko, hravá, nebojácná, vnímavá a myslím že bude velmi sebevědomá. Connie bude k odběru od 7.9.2012, osobní návštěvy jsou vítány i nezávazné :-))

Fotogalerie naší slečny ZDE 

 

Abutambu Aziz de Kiungwana

 

 

LOF 6 RHO.RID2078

datum narození:  11.8.2005

výška:  69 cm

váha:  45 kg

HD A1, OCD/ED frei

plnochrupý, skus nůžkový

barva:  červeně pšeničná

 

 

 

Pro naší Angel jsme vybraly psa, šampiona z německého chovu Abutambu Aziz de Kiungwana. Zaujal mě svou krásně červeně pšeničnou barvou, nádhernou samčí hlavou a úžasnou nekonfliktní milou povahou. Abutambu je pes pěkných proporcí s krásně tmavýma očima. Pochází z vrhu 11 štěňat ( 7 P + 4 F ) kde byl pouze 2x nestandardní ridge, žádný DS ani zálomek. V jeho těle koluje Africká krev, v rodokmenu najdeme nádherné africké psy a spoustu šampionů.

Abutambu je potomkem krásného psa žijícího ve Švýcarsku Multi.Ch.Bukuru of Sambesi Waters

jeho matka je Shangani Tambuzi Kiungwana pocházející z CHS Shangani

 

 

Angel Chaitali Lion's Dark

 

 

CMKU/RR/6020/09

datum narození:  6.7.2009

výška:  61,5 cm

váha:  32 kg

DKK/HD 0/0  DLK/ED 0/0

plnochrupá, skus nůžkový

barva:  červeně pšeničná

 

 

 

 Angel je krásná, elegantní, jistá a přátelská fena červeně pšeničné barvy. Zaujímá svou elegancí a krásnou typickou hlavou. Na výstavách vždy výborná s umístěním do 3 pozice. Angel pochází z vrhu 13 štěňat ( 6 P + 7 F ) v tomto vrhu pouze 2x nestandardní ridge, žádný DS ani zálomek.

Otec Angel je krásný německý šampion Matakima Ajani s výbornou statistikou vrhů a africkými předky

Matka Angel je naše úžasná Ch.C'haitali Ann z Valdštejnských lip ( 1/2 USA rodokmen ), babička Inter.Ch., Multi.Ch. Ann z Valdštejnských lip. Chovatelská stanice z Valdštejnských lip je známá svými téměř bezchybnými vrhy.

 


 

 Naše Angel hárá a progesteron vystoupal, nejvyšší čas vyrazit! Angel Abutambovi dala do těla, její první krytí byla kovbojka. Nakonec se povedlo a byli spojeni 20 minut a druhý den jsme krytí zopakovaly.

Můžete se zde podívat po kliknutí na kalendář, jak se vyvíjí miminka u Angel v bříšku ;-)