aktualizováno: 11.07.2023 11:16:09

Lion's Dark

Vpomínáme / We remember

Navždy v našich srdcích...

Debbie Chaitali Lion's Dark

Jsem ráda, že jsi se k nám vrátila právě ty Debbinko....

Neuvěřitelná fena, vyrovnaná a s tak obrovským milujícím srdíčkem. Klidný a rozumný článek naší smečky, budeš nám nesmírně chybět. Nečekala jsem, že nás opustíš právě ty. Poslední slib který jsem ti dala mě bude ještě dlouho tížit. Nelze v pár řádcích popsat co vše jsi pro nás znamenala. Teď už jsi se svojí maminkou Tajlinkou a doufám, že se tam nahoře jednou zase sejdeme.

Nám si tu zanechala krásné vzpomínky, které nám nikdo nevezme a spoustu potomků ve kterých žije kousek tebe.

Video se zobrazí po kiknutí na fotku.


 

C'haitali Ann z Valdštejnských lip

Naše první, jedinečná, nenahraditelná a báječná přítelkyně....

Po domácky Tajlinka a Barbuška odešla na druhý břeh 6.9.2017.

Byla naše první a jedinečná. S Tajlinkou jsme prožily spoustu krásných let, po našem boku žila téměř 12 let. Díky soužití s ní, nabral náš život zajímavý směr, poznaly jsme spoustu dobrých lidí a přátel. Omotala jsi si nejen nás, ale i spoustu dalších lidí. Byla kápo celé naší smečky. Máme po Tajlince spoustu potomků a každý z nich má v sobě kousek z ní.

Nejde popsat jak moc pro nás znamenala. Vše prožívala s námi, byla pro nás oporou, vždy tu pro nás byla když nám bylo mizerně. Měla pro nás pochopení, uměla nám zvednout náladu. Ona nebyla PES, ale životní parťák. Spoustu nás toho naučila.

Strašně nám bude chybět olíznutí tou její plachtou, funění za krk když ses k nám tulila pod peřinou, spokojené bručení když dosáhla svého a byla spokojená, už si nepřijde podrbat ušiska, už nebude po jídle čekat až jí dáme olízat lžíci od konzervy. Nestoupne si před náš obličej, abychom neviděly na televizi a nebude žebrat abychom ji pustily k nám na gauč. Nepoloží mi hlavu do klávesnice nebo knihy, aby mi dala najevo, že už stačí a mám se věnovat jí. Už neuslyším její ťapání po dřevěných schodech jak se večer vkrádá k Lucince do pokojíčku, aby v plyšákách mohla hlídat její sny. Obě naše děti vzala za své od samého začátku co jsme jí je přivezly domu.

Všem nám tu budeš strašně chybět!!! Říkala jsem si, že 4 RR holky je hodně a teď mi přijde, že 3 je málo L Najednou mají tvoje holky v pelíšku moc místa. I jim je smutno a vyhlíží kde vyjdeš! Dlouho na tebe na vycházkách budu volat a otáčet se jestli tam nejsi….

Video se zobrazí po kiknutí na fotku.