aktualizováno: 29.04.2021 10:31:03

Lion's Dark

Debbie Chaitali Lion's Dark

Debbie Chaitali Lion's Dark

 

D.O.B.   24.1.2013

plnochrupá, korektní nůžkový zkus

výška 63 cm,

váha 35 kg

červená pšenice

DKK  0/0  HD  A/A

DM  clear

Matka: Ch. C'haitali Ann z Valdštejnských lip

Otec: Chiwambo Baha de Kiungwana

 

 

 

 

Debbie je fena z našeho vrhu ,,D". Její mamkou je naše úžasná Ch. C'haitali Ann z Valdštejnských lip a tatínkem pes s nádhernou barvou a maskou Chiwamboo Baha de Kiungwana. Narodila se 24.1.2013 v Klášterci nad Ohří v naší CHS Lion's Dark. Debča pochází z vrhu 9 štěňat (4x fena, 5x pes), kde byl pouze 1x nestandard (pes bez ridge). Debbie bydlela kousek od Prahy, ale bohužel ji páníčci nezvládli a Debbie musela z domu pryč :-( Tak jsem si pro ni zajela a v 11 měsících se vrátila k nám domu. Přivezla jsem si ji na svůj svátek 12. prosince, byl to takový náš dáreček. Bohužel nám velmi rychle ukázala co vše má za zlozvyky a problémy a my jsme ji musely začít učit jako malé štěně čůrat venku, poslušnosti a samostatnosti. Původně jsme měly v plánu, že až ji dáme trochu dohromady a že ji najdeme novou milující rodinu. Jenže Debbie je fena s obrovským milujícím srdíčkem a doslova si v naší rodině vymazlila své místo. Rozhodly jsme se, že už ji nikomu nedáme a že zůstane u nás doma kde ji bude nejlépe, už jsem nechtěla riskovat další špatnou zkušenost, která by ji mohla zničit. Na Debbie si nejvíce vážím její vděčnosti, její milující povahy a absolutní nekonfliktnosti vůči jiným psům. Má nádhernou hlavu po tatínkovi a mandlové nevinné oči, které si říkají o pohlazení a nedá se na ni zlobit když vykouzlí ty své nevinné pohledy.

Dnes jsou Debbince 3 roky a u nás žije 2. Debbie má za sebou svůj první vrh, kde se jí narodilo 12 úžasných štěňátek. Překvapila mě jaká skvělá matka z ní je. Porod zvládla za 12 hodin, kdy byla absolutně v klidu, skvěle se postarala o každé své štěňátko a na prvorodičku si počínala nad mé očekávání naprosto bravůrně.

Debbie v druhém vrhu porodila zase 12 štěňátek. Je to skvělá matka a pečovatelka. Bohužel nám odešla za duhový most Tajlinka (maminka Debbie). Debbie po ní převzala velitelskou židli a dává pozor na celou naší smečku. Je to fena s obrovským milujícím srdcem a za naší rodinu by určitě dýchala. K cizím lidem je přátelská a je nekonfliktní. Nyní se připravujeme na poslední Debbinky vrh :-)

 

 

Výstavy 2014
DATUM MÍSTO ROZHODČÍ TŘÍDA OCENĚNÍ
13.4.2014 Mezinárodní výstava Chemnitz Reidel mladých V 4
Výstavy 2015
DATUM MÍSTO ROZHODČÍ TŘÍDA OCENĚNÍ
25.4.2015 Mezinárodní výstava psů České Budějovice Jaroslav Matyáš otevřená V 1 CAC
9.5.2015 Klubová výstava Jangelec J.P.Achtergael otevřená VD
10.5.2015 Klubová výstava Jangelec L. de Ridder Onghena otevřená VD
Výstavy 2016
DATUM MÍSTO ROZHODČÍ TŘÍDA OCENĚNÍ
30.4.2016 Mezinárodní výstava psů Praha Petr Řehánek otevřená V 4
28.5.2016 Mezinárodní výstava psů Litoměřice Ing. I. Černohubová otevřená V 4