aktualizováno: 11.07.2023 11:16:09

Lion's Dark

coursing
coursing...

Tak coursing je to pravé co jsme hledaly pro naší milovanou C´haitali Ann. Ještě jsem neviděla, že by jí něco takhle chytlo! Ridgeback to má prostě v sobě!!!

Na první coursing jsem vzala Tajlu do Kralup nad Vltavou. Nejdřív jsem měla obavy, aby doběhla celou trať, zapsala jsem jí totiž rovnou na licenční běh. První běh běžela sólo, nevěděla jsem co by dělala, kdyby tam byl ještě nějaký hafan. Po prvním běhu ze mě všechno spadlo, Tajla letěla za střapcem jako blázen a ani jednou se neohlédla zpět, že by jí chyběla panička. Na konci patřičně zakousla svůj první úlovek :-)

Druhý běh už jsem jí nechala běžet se psem. Na startu se ohlížela po hafanovy, ale jakmile si všimla, že jí návnada peláší pryč, tak na soupeře zapoměla a mastila si to kupředu.

Dneska už ví o co jde a na startu jí nemůžu mít, když zrovna neběží. Nejradši by běžela každý běh s každým psem a hlasitě jim všem fandí a povzbuzuje je :-D Při třetím a posledním licenčním běhu mě zahřála na srdci pochvala od pána rozhodčího, že Tajlinka běhá moc pěkně.