aktualizováno: 26.03.2020 11:26:33

Lion's Dark

novinky / news

novinky

2020...

 

Je docela možné, že někteří, až odjedou do nových domovů, tak už nezažijou sníh. Tak proč jim ho nedopřát a neseznámit je s tou studenou a mokrou hmotou :-)

 


 

Prckové mají za sebou čipování a první očkování. Štěnda jsou úžasná, ani jim čipování nevadilo a vše zvládli na jedničku. Prcci jsou zdraví a plný života.

 


 

Štěňátka mají pořád návštěvy, už se nám blíží jejich odchod do nových domovů.

 


 

Na tomto světě ti byl vyměřen tak krátký čas.

Ty jsi jeden z těch pejsků, kteří zanechají stopu v srdci navždy. Vrátil jsi se tam, odkud jsi sem byl poslán. Tam kde není bolest, pláč a utrpení, ale jen věčná láska. Doufám, že se ještě vrátíš někomu ukázat lásku, věrnost, radost a přátelství.

Sbohem malý příteli, třeba se setkáme v jiném životě....

 


 

Seznámení RR se lvem, čím dřív, tím líp  :-D

 


 

Zase je nám o týden víc a už papáme kašičku. Poprvé jsme byly jako prasátka zmazaný, ale už nám to jde skvěle! Moc nám chutná a těíme se co dostaneme dál. Mamka s tetami na nás dohlíží a vždy nás parádně očistí.


 

Jsou nám 3 týdny a je neuvěřitelné jaký kus cesty už jsme ušly. Trénujeme chůzi na těch našich nožičkách a den ode dne jsme lepší a lepší. Parádně vidíme a slyšíme, hlavně naší mámu a paničku. Pokoušíme se si spolu hrát, panička se nám směje, ale nevíme proč. Ještě je před námi kus cesty, ale těíme se....

 


 

Prima mazlící návštěva z Droužkovic. Už se těšíme na příště i na další návštěvy našich miminek.

TOPlist