aktualizováno: 09.03.2019 21:30:51

Lion's Dark

novinky / news

novinky

2019...

 

Štěňátkům jsem vytvořila fotogalerii. Každý má svoji a také mají jednu společnou! Najdete ji v sekci štěňátka - vrh J.

Utíká to jako blázen, už je prckům 6 týdnů! Jsou úžasný, trochu zlobiví, hodně hravý, rádi se honí a provokujou velké holky, ale ty si to nenechají líbit. :-D

Štěňátka už papají granulky a různé svačinky a chystáme se na návštěvu veteriny, kde budou absolvovat první očkování, kontrolu a také tetování a čipování.

 

 


 

Venčeníčko našich chrtisek.

Setkaly jsme se na výstavě v Bindlach. Nejen, že jsme tam ztrávily pěkných pár společných chvil, ale také jsme si všichni odvezly pěkné výsledky 

 


 

24.1.2019

Dnes slaví své ŠESTÉ narozeniny náš vrh ,,D". Všem přejeme hlavně hodně zdraví, lásky a pořád plný mističky dobrůtek. Atiku a Dantíku, vám posílám pusu a pohlazení do nebíčka.

Hlavně tobě Debbinkopřejeme vše nej nej nej, jsme moc rádi, že jsi se k nám vrátila, jsi ta nejlepší holka zrzavá heart

Debbinka si k narozeninám nadělila krásná miminečka.

 


 

Štěňátka jsou na světě!

Více v sekci štěňátka/vrh ,,J"

 


 

Debbie je dnes březí 62. dní. Bříško jí vyrostlo na 90 cm. Hodně odpočívá, hrabe a připravuje se na porod, který může přijít každým dnem. Apetit ji rozhodně neopouští, sežrala by i nás :-)

 


 

Máme tady zase další rok....  

 

První příspěvek bude o naší budoucí mamině. Debbie roste, mazlí se, hodně papá, odpočívá a můžu říct, že má pohodové těhotenství. 45. den březosti měla Debbie 70 cm kolem pasu. 55 den má Debbie 85 cm. 

TOPlist